Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki.

Treści zamieszczone na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.
Z tego względu zalecamy aktualizację przeglądarki.

Google Chrome Aktualizuj Mozilla Firefox Aktualizuj Internet Explorer Aktualizuj
Przejdź do uproszczonej wersji strony »

Rezerwuj i oszczędzaj

Zapisz się na nasz newsletter
i oszczędzaj na każdej rezerwacji

Rezerwuj online

Gwarancjanajlepszej ceny

Liczba osób
  • Dowolna
  • 1 osoba dorosła
  • 2 osoby dorosłe
Mam kod promo >
Sprawdź termin

Rynek Główny 42,
św. Jana 1, Kraków
Zobacz na mapie >

Koncert Chopinowski

Jeden za najwybitniejszych polskich kompozytorów na stałe zagościł w Pałacu Bonerowskim. Koncerty, dedykowane jego twórczości, są niezwykłym doznaniem dla miłośników talentu Chopinowskiego. Nokturny, preludia, walce można usłyszeć podczas koncertów, które odbywają się na Sali Królewskiej w Pałacu Bonerowskim.

Od kwietnia koncerty odbywają się niemal codziennie, o godzinie 19.00 

Pianiści koncertujący w Pałacu Bonerowskim to utalentowani, młodzi artyści, którzy swoje emocje przekazują poprzez muzykę.

Dorota Motyczyńska
Koncertująca pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie w  2014 roku otrzymała dyplom z wyróżnieniem w klasie prof. Zbigniewa Raubo. Posiada bardzo szeroki repertuar ze szczególnym uwzględnieniem utworów kompozytorów polskich. W roku 2014 ukazała się jej debiutancka płyta z utworami F. Chopina i K. Szymanowskiego. 
Jest finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie, laureatką nagrody specjalnej w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Narwie w Estonii, laureatką III miejsca w Śląskim Konkursie Pianistycznym w Zabrzu, laureatką III miejsca w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym FORUM PER TASTI w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji, laureatką II miejsca na „Ischia” International Piano Competition oraz laureatką I miejsca w Turnieju Chopinowskim im. Haliny i Ludwika Stefańskich w Krakowie.

Kazuko Tsuji
Urodzona w Hachinohe (Japonia). Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 4 lat. Uczęszczała do Yamaha Music School w Hachinohe i do TOHO GAKUEN School of Music w Sendai (Japonia ). Ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu prof. Ewy Bukojemskiej, a następnie studia podyplomowe, specjalizując się muzyce polskiej. Jest laureatką wielu konkursów w Japonii i Europie. Obecnie koncertuje kształcąc równocześnie młode pokolenie  polskich artystów.

Kacper Bajon 
Obecnie jest studentem II roku studiów licencjackich Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie profesora Zbigniewa Raubo i doktora Piotra Banasika. W klasie kameralistyki prowadzony przez profesor Marię Szwajger – Kułakowską. Laureat międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów, m. in. w Szafarni, Narvie, Gorlitz/Zgorzelec, Warszawie, Gorzowie Wlkp. 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij