Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki.

Treści zamieszczone na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.
Z tego względu zalecamy aktualizację przeglądarki.

Google Chrome Aktualizuj Mozilla Firefox Aktualizuj Internet Explorer Aktualizuj
Przejdź do uproszczonej wersji strony »

Rezerwuj i oszczędzaj

Zapisz się na nasz newsletter
i oszczędzaj na każdej rezerwacji

Rezerwuj online

Gwarancjanajlepszej ceny

Liczba osób
  • Dowolna
  • 1 osoba dorosła
  • 2 osoby dorosłe
Mam kod promo >
Sprawdź termin

Rynek Główny 42,
św. Jana 1, Kraków
Zobacz na mapie >

Koncert Chopinowski

Jeden za najwybitniejszych polskich kompozytorów na stałe zagościł w Pałacu Bonerowskim. Koncerty, dedykowane jego twórczości, są niezwykłym doznaniem dla miłośników talentu Chopinowskiego. Nokturny, preludia, walce można usłyszeć podczas koncertów, które odbywają się na Sali Królewskiej w Pałacu Bonerowskim.

Koncerty odbywają się na zapytanie przesyłane przez Gości. E-mail: marketing@palacbonerowski.pl  Tel: +48 694 440 195.

Pianiści koncertujący w Pałacu Bonerowskim to utalentowani artyści, którzy swoje emocje przekazują poprzez muzykę.

Eligiusz Skoczylas

Pianista koncertujący w kraju i zagranicą, m.in. we Francji, Holandii, na Litwie, w Anglii, Hiszpanii, Niemczech i Japonii. Za swoje osiągnięcia artystyczne wielokrotnie wyróżniany nagrodami i stypendiami, m.in.: stypendium Fundacji Sapere Auso oraz Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci (2007); w latach 2004 i 2005 nagrodą Prezydenta miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego. W 2008 roku został laureatem Stypendium Twórczego Miasta Krakowa. Obecnie Eligiusz jest stypendystą fundacji Pro Musica Bona. W 2012 roku otrzymał od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego stypendium „Młoda Polska" na zakup fortepianu.

Jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Zdobył I nagrodę w Konkursie Koncertów Fortepianowych w Manchesterze (2007), Nagrodę Specjalną "Conservatory Prize" w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Enschede (Holandia, 2010) oraz II nagrody w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Jamesa Mottrama w Manchesterze (2010).

Eligiusz pochodzi z Krakowa. Rrozpoczął naukę gry na fortepianie w wieku 6 lat. Uczęszczał do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. I.J. Paderewskiego oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie oraz do Krakowskiej Akademii Muzycznej.

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij