Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki.

Treści zamieszczone na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.
Z tego względu zalecamy aktualizację przeglądarki.

Google Chrome Aktualizuj Mozilla Firefox Aktualizuj Internet Explorer Aktualizuj
Przejdź do uproszczonej wersji strony »

Rezerwuj i oszczędzaj

Zapisz się na nasz newsletter
i oszczędzaj na każdej rezerwacji

Rezerwuj online

Gwarancjanajlepszej ceny

Liczba osób
  • Dowolna
  • 1 osoba dorosła
  • 2 osoby dorosłe
Mam kod promo >
Sprawdź termin

Rynek Główny 42,
św. Jana 1, Kraków
Zobacz na mapie >

Oferta weselna

Magiczna atmosfera krakowskiego Rynku, przepiękna architektura i cudowne wnętrza zabytkowej kamienicy przeistoczonej w luksusowy pałac to jedyna w swoim rodzaju sceneria dla przyjęcia weselnego. 

Przyjęcia weselne podejmujemy w dwóch urządzonych ze smakiem salach bankietowych zlokalizowanych na pierwszym piętrze kamienicy. Sala Królewska i Książęca mogą w pełni komfortowo ugościć przyjęcia do 60 osób.

Oferujemy gotowe kompozycje weselnego menu przygotowanego przez naszego Szefa Kuchni, Piotra Bernackiego, jesteśmy zawsze otwarci na Państwa kulinarne sugestie. Na życzenie pomożemy także w organizacji przewozu gości weselnych, wynajęciu wyjątkowego środka transportu na dzień ślubu. Oferujemy również porady florystów i dekoratorów, których fachowa konsultacja sprawi, że dekoracja sal będzie zapierała dech w piersiach.

Idealna lokalizacja, piękne wnętrza, doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa są filarami sukcesu przyjęć weselnych organizowanych w The Bonerowski Palace.

Pobierz ofertę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij