Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki.

Treści zamieszczone na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.
Z tego względu zalecamy aktualizację przeglądarki.

Google Chrome Aktualizuj Mozilla Firefox Aktualizuj Internet Explorer Aktualizuj
Przejdź do uproszczonej wersji strony »

Rezerwuj i oszczędzaj

Zapisz się na nasz newsletter
i oszczędzaj na każdej rezerwacji

Rezerwuj online

Gwarancjanajlepszej ceny

Liczba osób
  • Dowolna
  • 1 osoba dorosła
  • 2 osoby dorosłe
Mam kod promo >
Sprawdź termin

Rynek Główny 42,
św. Jana 1, Kraków
Zobacz na mapie >

Oferta konferencyjna

Posiadamy szerokie możliwości organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, prezentacji, bankietów i imprez firmowych.

 Do dyspozycji oddajemy dwie nowoczesne, klimatyzowane i stylowo urządzone sale konferencyjne z pięknym widokiem na Rynek Główny. Sala Królewska o powierzchni 84 m², jest idealnym miejscem do zorganizowania spotkań biznesowych, sympozjów naukowych oraz bankietów. Zdobiona jest oryginalnymi freskami, a z okien można podziwiać piękny widok na Rynek Główny. Natomiast Sala Książęca ma powierzchnię 34 m², jest stworzona z myślą o kameralnych spotkaniach i konferencjach prasowych.

Obydwie sale są klimatyzowane, wyposażone w rzutnik, flipchart, ekran oraz mikrofon i nagłośnienie, a także dostęp do szybkiego Internetu. Profesjonalny personel The Bonerowski Palace czuwa nad organizacją i przebiegiem wydarzeń, aby zapewnić pełnię satysfakcji.

Doskonała lokalizacja, dwie sale konferencjne, wielofunkcyjne, nowoczesne i elegancko urządzone, catering na najwyższym poziomie i fachowa obsługa to zalety The Bonerowski Palace, które są składowymi powodzenia organizowanych u nas eventów. Zachęcamy do pobrania oferty konferencyjnej.

Zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży: (+48) 694 440 195  marketing@palacbonerowski.pl

Pobierz ofertę konferencyjną

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij